Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Matura 2010 biologia: ODPOWIEDZI, pytania i ARKUSZE

Utworzony przez ~ktos~, 10 maja 2010 r. o 11:06 Powrót do artykułu
dali w tym roku trudniejszą biologię podstawową, to fakt. napisałam wszystko, ale wolę poczekać na wynik niż spekulować... z ich kluczem nigdy nic nie wiadomo :/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rozszerzenie: a jak z tymi kogutami/kurami wam wyszło? Połowa czarnych kur i połowa pasiastych kogutów? I jak wam wyszło z tą drugą krzyżówką co trzeba było uzupełnić schemat? Jakie gamety i jaki fenotyp?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rafał napisał:
A ja mam takie pytanie - Jak np nie zdałbym przedmiotu podstawowego i dodatkowo nie zaliczył któregoś z dodatkowych na 30% to czy przysługuje mi ta poprawka w sierpniu odnośnie jednego przedmiotu, w tym przypadku chciałbym oczywiście poprawiać podstawowy, który daje mi zdanie matury.
w sierpniu poprawka tylko obowiązkowych a dodatkowych za rok
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Biologia jak dla mnie trudna:( Kurcze, żeby ją zdać...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a powiedzcie mi jezeli chodzi o pierwsze zadanie to co trzeba bylo wpisac na rozszerzeniu? cos tam o komorkach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Rozszerzenie: a jak z tymi kogutami/kurami wam wyszło? Połowa czarnych kur i połowa pasiastych kogutów? I jak wam wyszło z tą drugą krzyżówką co trzeba było uzupełnić schemat? Jakie gamety i jaki fenotyp?
z tymi kurami masz dobrze a ta druga byla troche porąbana ale wyszło 3 : 1 3 - do te AB nie pamiętam opisu 1 - to te ab
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wow! było świetnie. Prostsza już być nie mogła chyba! Wy się żegnacie, a ja witam Uniwerek medyczny w Poznaniu ;D Pozdrawiam zrozpaczonych (za rok może dadzą łatwiejszą )
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja tez oby tylko zdać... beznadziejna byla...;/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Patric napisał:
a powiedzcie mi jezeli chodzi o pierwsze zadanie to co trzeba bylo wpisac na rozszerzeniu? cos tam o komorkach.
no tam byly dwie drogi jedna to byl podzial komórki a druga to zróżnicowanie chyba ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyli jak bym poprawił ten przedmiot obowiązkowy to normalnie mam zdaną mature, tak? A nie wiecie może kiedy te wyniki z sierpnia byłyby podane? PS. Przepraszam, że tutaj, nie bardzo na temat.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
100% napisał:
Wow! było świetnie. Prostsza już być nie mogła chyba! Wy się żegnacie, a ja witam Uniwerek medyczny w Poznaniu ;D Pozdrawiam zrozpaczonych (za rok może dadzą łatwiejszą )
przechwalać na forum anonimowo to kązdy się potrafi.. chamska/ki być dla innych nie musisz;/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja w tym 1 napisałam ze komórka ponownie moze sie podzielic, a w drugim przypadku ze to juz koncowa faza czy cos takiego;p
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kingula napisał:
podstawa: a co wam wyszlo w krzyzowce?? dziewczynka?? chlopiec?? prosze o odpowiedz:) ps porabana ta maturaaaaaaaaaa;/:(
mi wyszlo chlopiec 50%, dziewczynka 0%
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
100% napisał:
Wow! było świetnie. Prostsza już być nie mogła chyba! Wy się żegnacie, a ja witam Uniwerek medyczny w Poznaniu ;D Pozdrawiam zrozpaczonych (za rok może dadzą łatwiejszą )
niejeden taki kozak pozniej beczy w przyszlym roku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyrażam swoją radość w związku z tą maturą - co w tym złego? Myślałem że to forum dla wszystkich zdających maturę z biologii, a nie tylko dla użalających się niezadowolonych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja byłam taka zdziwiona, bo pisalo nas 24 maturzystów z tego roku i kolejnych 29 z poprzednich lat xD Pewnie matura oblana, ale co tam. Pani uprzedzała, żeby geo-hist nie wychylał się na biolę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
100% napisał:
Wyrażam swoją radość w związku z tą maturą - co w tym złego? Myślałem że to forum dla wszystkich zdających maturę z biologii, a nie tylko dla użalających się niezadowolonych.
POmiędzy radością a twoim brakiem szacunku jest głęboka przepaść której niestety nie zauważasz. I właśnie dlatego dobrze poszla ci matura z biol, takie osobowości beda przyjmowac w tym roku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a powiedzcie mi jeszcze jedno, jezeli mozecie:) matma i angielski poszly mi dobrze, boje sie z polskim, bo nie wiem czy trafie w klucz. jezeli nie zdam polskiego i biologii to moge poprawiacw sierpniu polski, czy jak dwa przedmioty to juz nie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
mi wyszlo chlopiec 50%, dziewczynka 0%
mi tak samo wyszlo bo niektorzy mowili odemnie ze szkoly ze powinno wyjsc dziewczynka 0% a chlopiec 25% bo dzieli to na 4 mozliwosci?? a inni co mysla o zad. krzyzowka?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech już będą te rozwiązania:( bo już nie wytrzymuje z nerwów:(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 4 z 26

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...